Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Google servisleri konusunda birçok değişikliğe gitmeyi planlıyor. İlk değişikliği Google (+)plus üzerinde değişiklik yapacak olan Google firması ilk olarak Google Fotoğraflar servisini kapatacak. Önümüzdeki günlerde Google+ üzerinden çalışan Google Fotoğraflar servisi artık bağımsız olarak hizmet vermeye devam edecek. Sosyal Network olarak kurulan Google+ bekleneni veremeyince bağlı olan servisleri ayırmayı hedefleyen Google bu şekilde daha iyi bir kullanım deneyimi sunmayı hedefliyor.

Google Fotoğraflar Kapanıyor

Görsel içeriklere verilen önemli gören Google, Google Fotoğraflar servisini yeniden düzenleyerek bağımsız bir şekilde kullanıcıların kullanımına sunacak. Tek başına yoluna devam edecek olan Google servislerinin birbirini beslemek yerine aşağıya çekmesi ihtimaline karşı önlem alan Google’ın, depolamadan düzenlemeye, otomatik yedeklemeden paylaşmaya pek çok yeni özellikle donattığı Fotoğraflar uygulaması da çok kullanılanlar listesinde üst sıralarda yer almaya aday.

Bu arada dipnot Google Plus Android uygulaması fotoğraflarınızı otomatik olarak internet sayfasınıza yüklüyor. Otomatik olan bu özelliği ayarlar bölümünden kapatmanıza rağmen ısrarla yüklemesine devam ediyor.

Kaynak: Veteknoloji.com – Gökhan Özdemir

 

Share:

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir