Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Critical Missions SWAT

Critical Missions SWATAndroid Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan uygulama en popüler uygulamalardan biridir. FPS oyun hayranlarının uzun zamandır bekledikleri oyun nihayet geldi!

SWAT Android cihazlarda hızlı ve tempolu FPS oyun deneyimi sunmaktadır. Özelleştirilebilir dokunmatik kontroller ile web üzerinde diğer mobil platformlarda diğer oyunculara karşı çapraz platform first-person shooter oyun keyfini çıkarın.

Kontroller, kullanıcı arayüzü, karakterler ve silahlar gibi yepyeni özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan SWAT ile oyun oynamanın tadına varacaksınız.
Critical-Missions-SWAT-screen

SİLAHLAR
Bıçak, Tabanca (Desert Eagle), Assault Rifles (AK-47 / M4A1), Sniper Rifle (AWP), Shotgun XM1014, el bombası (Grenade, Flash Grenade) vs.

 KRİTİK GÖREVLERİ

– Mobil Platform Oyuncular (Çapraz platform 3D First, Person Shooter MMO, Beat PC / Mac çalarlar vs)
– Multiplayer Modu: Küresel Yerel Ağ ve Sunucular (ABD, Avrupa ve Asya)
– Tek Oyuncu Modu: Kişiselleştirilebilir özellikler (Teröristler, Zombiler)
– Özelleştirilebilir Dokunma Denetimleri
– Özelleştirilebilir Ayarları ile oyuncu ve hız gibi ayarlar değiştirilebilir.
– Benzersiz haritalarla değişik yer özellikleri sunmaktadır.
– Altı Oyun Türü (Klasik, Team Death Match, Zombi Modu, Zombi Maç, Survival, Death Match, Juggernaut ve Capture The Flag)

 OYUN MODLARI

★ CLASSIC – Oyun iki takımdan oluşmaktadır. Sonraki tura başlayana kadar ölüm kalıcıdır.
                    Zaferi kazanmak için üç yol vardır.
                            1) Tüm düşmanları yok etmek,
                            2) Teröristleri, güvenli bölgeye toplayarak rehineleri kurtarmak,
                            3) Bomba yerleştirmek ve onu patlatmak.
                    Kendi safımızda herkes ölse dahi bomba aktif olduğu sürece kazanabilirsiniz.

★ TEAM DEATH MATCH (TDM) – Oyun iki takımdan oluşmaktadır. Ölüm kalıcı değildir. Bu mod eylem ve mücadele amacıyla oyun keyfi sunmaktadır. Sıradan oyuncular için vazgeçilmezdir.

★ ZOMBIE MOD –  Oyun karakterlerinden birisi rastgele bir oyuncu diğeri zombi şeklinde eçim yapılmaya olanak sağlar. İnsanlarda amacı tüm zombileri ortadan kaldırmaktır. Zombilerde ise amaç bulaştırmaktır. Kısa bir süre için 2000 HP başlamak gerekmektedir. Bir kişi enfekte(zombi) olduktan sonra, kazanmak için amacı başkalarına bulaştırmak olacaktır.

★ ZOMBIE MAÇ – Oyun iki takımdan oluşmaktadır. Bu mod Team Death Match benzerlik göstermektedir. Her iki takımada zombiler eklenir. Zombiler mücadele sırasında size yardımcı olmak için vardır.

★ SURVIVAL – Oyuna giren her oyuncu otomatik olarak bir SWAT ekibi üyesidir. Amacı zombiler, NPC teröristler vs. saldırırken olabildiğince hayatta kalmaktır.

★ ÖLÜM MATCH – Oyuna giren her oyuncu birbirine karşı mücadele edecek şekildedir. Takım şekilde hareket edilmemektedir. Bireysel olarak mücadele vardır.

★ JUGGERNAUT – Oyuna başlarken ev sahibi olarak “juggernaut” haline seçilecektir. Oyuna girenlerin amacı “Juggernaut” öldürmektir. “Juggernaut” öldürülmesi gerçekleştirilirse oyuncu “yeni Juggernaut” olur. Oyunun amacı “yeni Juggernaut” yeni olmaktır.

★ BAYRAK YAKALAMA – Oyun iki takımdan oluşmaktadır. İki takımda da ayrı iki bayrak vardır. İki takımın amacı da karşı takımın bayrağını ele geçirmektir.

 

Share:

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir