Akıllı Telefonların Android Temizleyicisi

clean-masterClean Master Android Uygulaması

Kullanımı oldukça yayın ve popüler olan Android Temizleyicisi sayesinde telefonunuzda siz de rahat edeceksiniz. Bu sayede telefonunuzun Ram hızı artacak ve telefonunuzu daha hızlı kullanma imkanınız olacaktır.

50 milyon kullanıcı tarafından güvenilmekte olan uygulama kullanıcılarına her geçen gün yenilik sunmaktadır. Clean Master Android uygulaması cihazın hızını artırmak için cihazınızda bulunan çöp dosyalarını temizlemektedir. Böylelikle cihazınız gereksiz fazla yüklerden kurtulur ve ram hızı artar.

Yardımcı uygulamalar kategorisinde bulunan Clean Master Android uygulaması, dünyanın en iyi 10 geliştiricilerinden biridir.

clean-master2

Özellikleri;

 • Önbellek Temizleme ve Kalıntı Dosyalar
  Cihaz ve hafıza kartında bulunan gereksiz dosyaları silerek cihaz hızını artırır. Ayrıca cihaz önbelleğini gereksiz dosyaların zamanla doldurması cihazın ömrünü kısaltır. Clean Master Android uygulaması önbellekteki gereksiz dosyaları silerek cihaz ömrüne de yardım sağlamış olur.
 • Bellek artırma ve cihazınızı hızlandırma 
  Cihazın önbelleğinde bulunan gereksiz dosyaların silinme işlemi gerçekleştirerek cihaz hızını artırır. Bu özelliği ile uygulamalar ve oyunların hızlanmasına da destek sağlar. Ayrıca cihazın arka planında bulunan gereksiz uygulamaların, Ram’i boş yere işgal etmesini engeller. Bu sayede cihazın pil ömrünü boşa harcamaz.
 • “Tek Dokunuşla Hızlandır” Özelliği ; 
  Clean Master Andorid uygulamasını cihazımıza yükledikten sonra ana sayfaya “Tek Dokunuşla Hızlandır” menüsü gelecektir. Bu menü ile Ram serbest bırakılarak Android cihazını hızlandırılacaktır.
 • Geçmiş Silme
  Uygulamaların çoğu kişisel verileri haberimiz olmadan kayıt altına almaktadır (örneğin; Tarayıcı verileri). Clean Master bu kişisel verileri silerek, kişisel verileri güvende tutmamıza yardımcı olur.
 • Kaldırıcı
  Önceden yüklenmiş ancak tam anlamıyla kaldırılamamış uygulamalarımızı tamamen kaldırabilmemiz için bize kolaylık sağlar. “.apk” dosyalarından yedekler oluşturmamıza imkan tanımaktadır.

clean-master1

Son sürümleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Clean Master yepyeni özellikler sunmaktadır. Telefon depolama durumunun tam dökümünü görmek, daha iyi temizlik, depolama planı, dosyaların türlerine göre yer alan grafikler gibi yeni özelliklerle kullanıcıya, daha güzel bir sunum oluşturmuştur.

Related posts

Google+ ve Google Fotoğraflar Ayrılıyor

Google+ ve Google Fotoğraflar Ayrılıyor


Google+ ve Google Fotoğraflar Ayrılıyor

Google Plus'ın özelliği olan Google Fotoğraflar servisi kalkıyor.

iPhone 6 Plus’ın tanıtımı yapıldı.

iPhone 6 Plus'ın tanıtımı yapıldı.


iPhone 6 Plus'ın tanıtımı yapıldı.

Apple'ın ilk Phablet modeli olan iPhone 6 Plus'ın tüm özellikleri.

Haber tutkunları için vazgeçilmeyecek bir Android uygulaması

Haber tutkunları için vazgeçilmeyecek bir Android uygulaması


Haber tutkunları için vazgeçilmeyecek bir Android uygulaması

NYTimes Android Uygulaması   Android ile dünyanın en iyi gazeteciliğini bir araya getiren New York Times uygulamasıdır. Ulusal haberler, sanat, teknoloji, spor, yemek, seyahat, iş, bilim, tıp gibi birçok alanda bize ışık tutan bu program aklınıza gelebilecek her alanda seçkin...

Leave a comment