EA SPORTS FIFA 14 ANDROID Ücretsiz İndir!


EA SPORTS FIFA 14 ANDROID Ücretsiz İndir!

En Çok oynana futbol oyunlarından biri olan EA SPORTS FIFA 14, Google Play üzerinden ücretsiz android Kullanıcılarına Sunuldu.. . Google oyunu Tam sürüm olarak almaya teşvik etmek için oyunun sınırlı bir sürümünü ücretsiz olarak android kullanıcılarına sundu.   EA SPORTS , FIFA 14 oyununda 33 adet lig, 600 adet  takım ve 16 binden fazla futbolcu ile birlikte çok iyi bir ..


Android Clash of Clans’ı da Ücretsiz Yaptı!


Android Clash of Clans’ı da Ücretsiz Yaptı!

Apple Firması tarafından  iOS platformuna uygun Supercell firması tarafından geliştirilen oyun Anjdroid’e Ait Google Play Store’un dijital raflarındaki yerini aldı. Android Kullanıcılarına  ücretsiz bir şekilde sunulan oyunçıkar çıkmaz onbinlerce kişi tarafından indirilmeye başlandı… Oyun Hakkında: Klanını zafere taşı! Clash of Clans destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Köyünü inşa et, Kendini Geliştir, Köyüne dikkat et, askerlerini eğit ve diğer binlerce oyuncuyla çevrimiçi ..


Android’te Savaşmaya Ne Dersiniz ? Cevabınız Evetse Buyrun!


Android’te Savaşmaya Ne Dersiniz ? Cevabınız Evetse Buyrun!

Savaş Uçağınıza Binip, Kendinizi Gökyüzünün Hakimi Olarak Hiç düşündünüz mü?   Hayal Ettiyseniz Bu Oyun Tam Size Göre.! NAMCO BANDAİ Games Firması tarafından Android ‘e uygun Olarak sunulan Air Supremacy da aynı anda ekranda 50 bağımsız savaş uçağının bulunduğu Güzel bir Oyun! Benzersiz görsellerle Bezene Oyun, atmosferik saçılma, gerçekçi aydınlatma, güneş parlaması, gece ve gündüz geçişleri ve daha fazlası ile gerçek konsol ..


3D Kentsel Maddness


3D Kentsel Maddness

Açıklama Araba Yarışlarını Seviyorsanız  Tam Size Göre Bir Oyun..! Oyunla Direksiyon Becerilerinizi Geliştiriyorsunuz.. Oyunda Hızlı Şekilde Şehirde Yarış Yapıyorsunuz…Eğer 3D Oyun ve  Yarış  Seviyorsanız  Bu Oyuna  Kenetleneceksiniz… Gerçekten   Kendine Bağlayan Bir Oyun… İyi Yarışlar…! Oyunu İndir..  


Haftanın Uygulamaları: Cadılar Bayramı Soundboard, Terrene, GrubHub ve daha fazlası!


Haftanın Uygulamaları: Cadılar Bayramı Soundboard, Terrene, GrubHub ve daha fazlası!

  Sean Brunett – Cadılar Bayramı Soundboard   Cadılar Bayramı  Uygulaması Geçtiğimiz Perşembe Günü Yayınlandı, bu uygulama ile korkunç bir zil sesi veya bildirim sesi ayarlamak mümkün…Çığlık sesleri 13.Cuma Filminden Alınmış Gibi  Gayet Başarılı.. , 28 farklı Cadılar Bayramı sesleri ile birlikte gelir. Uygulamayı İlk açtığınızda, gri bir baloncuk içinde listelenen melodileri göreceksiniz. Duymak için , tıklamanız yeterlidir. Eğer ..